Jakie są zalety korzystania z traktora ogrodowego Avant 700?

Jakie są zalety korzystania z traktora ogrodowego Avant 700?

Dlaczego to warto inwestować w traktor ogrodowy Avant 700?

Traktor ogrodowy Avant 700 jest niezastąpiony w ogrodach, gdy prac jest za dużo na to, by wszystko robić ręcznie. Ma wiele zalet i może być wykorzystywany w prawie każdym ogrodzie. Jedną z największych zalet tego modelu jest to, że jest on lekki i można swobodnie manewrować traktorem między krzewami i kwiatami. Minimalne wymagania odnośnie mocy silnika oznaczają, że do pracy w ogrodzie wystarczy tylko 8–10KM. Oznacza to, że nie musimy mieć dużych pługów, kosiarek czy szpadli z silnikiem o dużej mocy. Co więcej, maszyna ta akceptuje funkcje dymić i wycinać, dzięki czemu będziemy potrzebowali tylko tych dwóch narzędzi do pracy we wszystkich sezonach.

Inną zaletą tego modelu jest możliwość szybkiego i łatwego zamontowania wyposażenia. Wystarczy tylko kilka chwil, aby zamontować narzędzia, takie jak młoty do woreczków, pługi i kosiarki do traktora. Dzięki temu możemy wykonać wiele prac porządkowych zarówno na małych, jak i dużych ogrodach bez żadnego problemu.

Zalety
Lekki i łatwy w manewrowaniu
Minimalne wymagania odnośnie mocy silnika
Akceptuje funkcje dymienia i wycinania
Łatwe i szybkie zamontowanie wyposażenia

Zalety wynikające z korzystania z traktora ogrodowego Avant 700

Traktor ogrodowy Avant 700 to niezawodna maszyna, która pozwala zarówno na wykonywanie ciężkich prac, jak i na ich szybsze i dokładniejsze wykonanie. Oferuje on wiele innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają komfort jego użytkowania. Poniżej znajduje się krótki przegląd jego najważniejszych zalet:

Sterowanie burtą oraz precyzyjna obrota

Dzięki mechanizmowi sterowania burtami, w traktorze Avant 700 łatwo jest wykonywać precyzyjne obroty na wąskiej przestrzeni bez uszkodzenia roślinności wokół. Dzięki temu, że mechanizm jest wyposażony w ergonomiczną korbę, łatwo i komfortowo jest go obsługiwać.

System Hydro Trak

System Hydro Trak zastosowany w traktorze Avant 700 pozwala na wykonywanie wielu obciążających czynności z wykorzystaniem tylko jednego narzędzia. Ułatwia ono wykonywanie precyzyjnych prac, takich jak wypalanie traw, układanie kostki brukowej, czy też kształtowanie terenów.

Nowoczesne systemy napędowe

Nowoczesne silniki napędowe w traktorze Avant 700 pozwalają na przesuwanie dużych i ciężkich przedmiotów bez angażowania znacznej siły. Są one wyposażone w ergonomiczną dźwignię, która zapewnia mniejszy wysiłek dla operatora.

Cicha praca wydechu

Traktor Avant 700 jest wyposażony w wydech, który pracuje cicho i produkuje mało zanieczyszczeń. Dzięki temu można go wykorzystywać w miejscach, w których szczególnie ważne jest ograniczenie hałasu i nieprzyjemnych zapachów.

Tabela zalet traktora ogrodowego Avant 700

Zalety Opis
Sterowanie burtą i precyzyjna obrota Traktor wyposażony jest w ergonomiczną korbę, która umożliwia precyzyjne obroty w wąskich przestrzeniach.
System Hydro Trak System pozwala na wykonywanie wielu obciążających czynności z użyciem jednego narzędzia bez uszkodzenia roślinności wokół.
Nowoczesne systemy napędowe Systemy napędowe umożliwiają przemieszczanie ciężkich przedmiotów ze znacznie mniejszym wysiłkiem operatora.
Cicha praca wydechu Traktor Avant 700 korzysta z wydechu, który generuje minimalne zanieczyszczenia i hałas.

Użytkowanie traktora ogrodowego Avant 700 gwarantuje bezproblemową i szybką realizację różnych procesów, w tym wypalania traw, kształtowania terenu, układania kostki brukowej oraz przemieszczania ciężkich i dużych przedmiotów. Wszystko to bez konieczności angażowania znacznych nakładów pracy oraz energii.

Zalety korzystania z traktora ogrodowego Avant 700

Funkcjonalność, niezawodność i atrakcyjny design

Traktor ogrodowy Avant 700 to uniwersalny maszyn kompaktowy, który pozwoli Ci uporać się z wieloma pracami ogrodowymi w szybki i efektywny sposób. Silnik o pojemności 27,2 kW (36,6 KM) w połączeniu z 6-biegowe skrzynią biegów i funkcjonalną platformą Hi Tech pozwala na wykonanie działań takich jak odśnieżanie, kopanie, przycinanie traw i pielenie. Traktor posiada też ergonomiczny układ sterowania, wyposażony w wskaźnik poziomu, dzięki któremu można uzyskać odpowiednią prędkość roboczą.

Poza wysoką wydajnością, traktor Avant 700 oferuje też atrakcyjny design i komfort. Wygodne siedzisko lampy i podwozia z pianki EPP redukują wibracje i w znacznym stopniu poprawiają komfort pracy. Podsumowując, tabela poniżej wyjaśni wszystkie zalety traktora ogrodowego Avant 700:

    

        

        

    

    

        

        

    

    

        

        

    

    

        

        

    

    

        

        

    

    

        

        

    

Kategorie Zalety
Silnik Silnik o pojemności 27,2 kW (36,6 KM)
Skrzynia biegów 6-biegowa skrzynia biegów
Platforma Funkcjonalna platforma Hi-Tech
Układ sterowania Ergonomiczny układ sterowania z wskaźnikiem poziomu
Design i Comfort Atrakcyjny design oraz wygodne siedzisko lampy i podwozia z pianki EPP

Jak widać, traktor ogrodowy Avant 700 jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego maszynu do swoich ogrodowych prac. Jeśli planujesz udoskonalenie swoich ogrodów i tarasów, Avant 700 to artukł, którym warto się zainteresować.Jeżeli marzysz o sprawnej i obejściu zapraszamy do zapoznania się z zaletami traktora ogrodowego Avant 700 – kliknij w link aby dowiedzieć się więcej: https://avantmazowsze.pl/oferta/maszyny-avant/avant-700/.