Jakie są najlepsze Pola Namiotowe w Międzyzdrojach?

Jakie są najlepsze Pola Namiotowe w Międzyzdrojach?

Wybór najlepszych Poli Namiotowych w Międzyzdrojach

Atrakcyjne żwirowiska, domki i bar-grill

Międzyzdroje to jedno z najpopularniejszych polskich miejsc wypoczynkowych, z bogactwem przepięknych plaż, licznymi atrakcjami oraz szerokim wyborem poli namiotowych. Wśród nich mamy różnorodne swosunki cenowe oraz poziomy komfortu i lokalizacji.

 • Ośrodek Wypoczynkowy Gościniec
 • Pola Namiotowe Cooler Zone
 • Camping Międzyzdroje
 • Polana Namiotowa Janek
 • Orlik – Ośrodek Wypoczynkowy

Wszystkie proponowane przez nas pola namiotowe są świetnie zlokalizowane, a także oferują należyty poziom komfortu i bezpieczeństwa. Ośrodek Wypoczynkowy Gościniec zapewnia dostęp do żwirowiska, domków, placu zabaw, a także baru zapełnionego dobrze znanymi potrawami i napojami. Pola Namiotowe Cooler Zone posiadają krytą salę gier, bilard i dobrze wyposażony plac zabaw. Camping Międzyzdroje to świetna lokalizacja na relaks i przyjemną rozrywkę z przyjaciółmi, obejmujące atrakcje takie jak plac zabaw dla dzieci, stoły do ping-ponga i miejsce do grilla. Polana Namiotowa Janek zapewnia ekskluzywne żwirowisko i restaurację z menu wyłącznie dla gości. Natomiast w Orliku – Ośrodek Wypoczynkowym, turyści mogą cieszyć się basenem, placem zabaw, salą bilardową, a nawet boiskiem sportowym.

Z tabeli poniżej można zobaczyć wszystkie najlepsze pola namiotowe w Międzyzdrojach wraz z lokalizacjami, cenami, a także szczegółowymi atrakcjami:

Nazwa Pola Lokalizacja Od (zł/doba) Atrakcje
Gościniec Ulica Jagny 7 50 Żwirowisko, domki, plac zabaw, bar-grill
Cooler Zone Ulica Chrobrego 5 40 Plac zabaw, kryta sala gier, bilard
Camping Ulica Klimka 22 45 Plac zabaw, stoły do ping-ponga, grill
Polana Namiotowa Janek Ulica Złotnicka 15 55 Ekskluzywne żwirowisko, restauracja
Orlik Ulica Jagny 8 50 Basen, plac zabaw, sala bilardowa, boisko sportowe

Międzyzdroje oferują wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wybierając pola namiotowe należy zweryfikować poziom komfortu i atrakcji, a także lokalizację oraz ceny. Wszystkie zaprezentowane pola namiotowe doskonale służą do spędzania wolnego czasu z lokalnymi i turystycznymi atrakcjami.

Najlepsze pola namiotowe w Mieśdzyzdrojach

Mieśdzyzdroje zapewniają wybór wielu najlepszych pól namiotowych

W mieście Mieśdzyzdroje w województwie Zachodniopomorskim swoje pola namiotowe posiada wiele ośrodków. Większość z nich oferuje swoim klientom dobre warunki, wygodne udogodnienia oraz piękne krajobrazy. Są to idealne miejsca do wypoczynku oraz campingu.

Personel i jakość obsługiZakwaterowanie +
Zazwyczaj można wynająć praktyczne pole namiotowe wraz z zapleczem sanitarnym. Dzięki temu turysta ma możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. Większość pol namiotowych oferuje zazwyczaj także stałe, nowoczesne i komfortowe domki kempingowe.

Atrakcje i wyposażenie +
Każde pole namiotowe w mieście Mieśdzyzdroje oferuje szereg atrakcji. Znajdują się w nich baseny, place zabaw, boiska, plac picia, sklepy i wędkarstwo. Każde z nich jest wyposażone w łazienki, toalety, uprzęże, zestawy kuchenne i akcesoria do grilla.

Nazwa Cena Ocena Lokalizacja
Park Dębów 20 zł/os 4,5/5 Międzyzdroje
Pole Namiotowe Jawor 40 zł/os 3,8/5 Międzyzdroje
Ośrodek Sportowy Marina 25 zł/os 4/5 Międzyzdroje
Kamping Racławicka 30 zł/os 4,2/5 Gryfice
Aktywny Wakacyjny Przystanek 50 zł/os 3,7/5 Gryfice

Jeśli planujesz wypad na kemping do Międzyzdrojów, to powyższa tabela prezentuje najlepsze pola namiotowe, gdzie możesz się zatrzymać. Są to popularne miejsca zapewniające wysoki poziom usług, pozwalające na skorzystanie z wielu atrakcji i dobrze wyposażone w przybory kempingowe.

Najlepsze Pola Namiotowe w Międzyzdrojach

Znakomite miejsce na wypoczynek – pomorskie Międzyzdroje!

Międzyzdroje to piękna polska miejscowość, położona nad Morzem Bałtyckim. Nie może w niej zabraknąć znakomitych pol namiotowych, które stanowią idealne miejsce, aby odpocząć i cieszyć się nadmorskim pięknem. Poniżej przybliżamy najpopularniejsze pola namiotowe w Międzyzdrojach, aby ułatwić Państwu wybór idealnej dla siebie opcji.

Co oferują pola namiotowe w Międzyzdrojach?

 • Unikalna, malownicza lokalizacja, ze wspaniałym widokiem na morze
 • Miejsca na postawienie namiotu lub rozbicie przyczepy kempingowej
 • Udogodnienia typu prąd i woda
 • Możliwość aktywnego wypoczynku – basen, plac zabaw dla dziecka
 • Tereny zielone i ścieżki rowerowe
 • Atrakcyjne ceny

Tabela: Najpopularniejsze pola namiotowe w Międzyzdrojach

Nazwa pola Kategoria Aktywny wypoczynek Cena/dzień
Kamieńska Osada **** Basen, Place zabaw, ścieżki rowerowe od 24 zł
Bursztynowa Przystań **** Animacje dla dzieci, squasha, bilard od 28 zł
Kąty Rybackie *** Windsurfing, łodzie od 15 zł

Jak samodzielnie wybrać pole namiotowe w Międzyzdrojach?

Najważniejsze jest, aby zdecydować na jakim poziomie luksusu szukasz:

Jeśli planujesz odpocząć i zrelaksować się w naturalnym otoczeniu, wystarczy Ci pole namiotowe z niezbędnymi udogodnieniami i przystępnymi cenami. Kamieńska Osada lub Bursztynowa Przystań zdecydowanie spełnią Twoje potrzeby.

Natomiast, jeśli poszukujesz bardziej aktywnego spędzenia urlopu zadbaj, by Twoje pole namiotowe oferowało wszelkie możliwe rozrywki: od squasha po windsurfing. Kąty Rybackie to pole, które spełni Twoje oczekiwania.Jeśli szukasz doskonałego miejsca na weekendowy wypad nad polskie morze, aby móc pobyć blisko natury, to odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź najlepsze Pola Namiotowe w Międzyzdrojach: http://polenamiotowedziwnow.pl/pole-namiotowe-miedzyzdroje.