Jakie są koszty wyrwania zęba w Łodzi?

Jakie są koszty wyrwania zęba w Łodzi?

Koszty wyrwania zęba w Łodzi – jak się okazuje, koszty są różne!

Mieszkańcy Łodzi, którzy borykają się z problemem wyrwania zęba, muszą liczyć się z różnymi kosztami. Koszty wyrwania zęba zależą od wielu czynników, w tym od tego, czym jest leczone zębo chore, czy trzeba wyrwać ząb stały, czy mleczny, czy wyrwanie jest skomplikowane i czy trzeba zastosować znieczulenie. Przy wyborze placówki, w której będzie się wyrwać ząb, należy przede wszystkim określić swoje możliwości finansowe.

Koszty wyrwania zęba w Łodzi są zróżnicowane. Można oczywiście zdecydować się na usługi w gabinecie stomatologicznym, ale należy pamiętać, że ceny są tu wyższe, niż w wielu innych miastach. Tak więc, w zależności od tego, czy wyrwany jest ząb mleczny, czy stały, różnią się one od około 160-200 złotych, do nawet 400 złotych za jeden ząb. Cena w przypadku komplikacji podczas zabiegu oraz stosowanego znieczulenia także może się zwiększyć.

Tabele kosztów wyrwania zęba w Łodzi

Rodzaj zęba Cena
Ząb mleczny 160 – 200 złotych
Ząb stały 200 – 400 złotych
Komplikacje/znieczulenie Do 400 złotych

Koszt wyrwania zęba w Łodzi – Co powinien wiedzieć pacjent?

Wyrwanie zęba to nierzadka procedura, która może być konieczna zarówno z powodu próchnicy, jak i patologii zębów, m.in. guzów. Koszt wyrwania zęba zależy od rodzaju leczenia, sięgając od 180-450 zł w zależności od tego, czy potrzebna jest ekstrakcja z znieczuleniem, zaćmieniem lub czerwienią. Cena wyrwania zęba może być niższa w porównaniu do innych miast, w zależności od adresu, ale ostateczny koszt będzie znany dokładnie dopiero po konsultacji z lekarzem dentystą po ocenie stanu zębów.

Istotne elementy przy wycenie

Istotne elementy, które składają się na wycenę wyrwania zęba w Łodzi, to:

  • Rodzaj zabiegu – wyrwanie zęba z znieczuleniem, zaćmieniem lub czerwienią
  • Lokalizacja – adres, w którym będzie wykonywany zabieg
  • Stomatolog lub klinika – jaki lekarz/klinika ma wykonać zabieg wyrwania zęba
  • Opłaty kliniczne – opłaty wymagane przez klinikę, w której będzie wykonywany zabieg

Czytaj dalej:

W tabeli poniżej zestawiliśmy ceny wyrwania zęba w popularnych łódzkich klinikach wraz z należnymi opłatami klinicznymi. Proszę pamiętać, że oferty te mogą się różnić w zależności od regionu. MikroLew.pl porównuje ceny wyrwania zęba w Łodzi, aby pomóc pacjentom w dokonywaniu wyboru.

Klinika Ekstrakcja zęba Opłata kliniczna Cena całkowita
Dentysta przy Parku 180zł 30zł 210zł
Klinika Uśmiechu 420zł 30zł 450zł

Oto Koszty Wyrwania Zęba w Łodzi

Utrata zęba może być stresująca, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jakie są koszty wyrwania zęba w Łodzi. Oczywiste jest, że koszty będą się różnicować w zależności od wartości leczenia dentystycznego, które pacjent będzie musiał podjąć.

Koszt wyrwania zęba bez względu na to, w jaki sposób jest on usunięty, zwykle zawiera wydatki na usługę związaną z wyrwaniem zęba, materiały i anestezję, jeśli jest ona wymagana. Koszty mogą obejmować również usługi dentystyczne wstępne, wymianę zęba, a nawet wizyty kontrolne.

Dla oceny kosztów warto porównać ofertę w kilku gabinetach dentystycznych w Łodzi. Do wyboru są zwykle gabinety dentystyczne publiczne, gabinety dentystyczne miejskie lub gabinety prywatne, wszystkie z nich oferują różny poziom usług. Miejskie placówki dentystyczne z reguły są tańsze, zaś do wybrania są lekarze rodzinny i stomatolodzy specjalizujących się w usuwaniu zębów.

Tabela z Kosztami Wyrwania Zęba w Łodzi

Rodzaj Usługi: Koszt Usługi:
Usuwanie zęba bez anestezji Od 200 zł
Usuwanie zęba z anestezją Od 400 zł
Uproszczona wizyta kontrolna (skontrolowanie stanu zębów) 50 zł

Aby znaleźć najlepszą ofertę, warto porównać różne gabinety dentystyczne w Łodzi. Wiąże się to z wybraniem odpowiedniego stomatologa lub lekarza rodzinnego posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby usunąć ząb poprawnie i bezpiecznie. Wybierz gabinet dentystyczny, który odbiera placówki abonamentowe, aby uzyskać korzyści za pomocą systemu klientów abonamentowych.Jeśli chcesz poznać dokładne koszty wyrwania zęba w Łodzi, kliknij tutaj: https://www.ollident.pl/cennik-uslug-stomatologicznych.